ماساژ چیست ؟

سابقه ماساژ به هزاران سال قبل برمی گردد. امروز، اگر شما نیاز دارید یا علاقه دارید یک ماساژ لذت بخش را تجربه کنید، شما می توانید از بین 80 سبک ماساژ با توجه به نیاز خود سبک جدیدی از درمان با طیف گسترده ای از فشار ها، حرکات، و تکنیک ها را انتخاب کنید.

 

 این همه فشار دادن،مالش یا دستکاری عضلات و سایر بافت های نرم با دست و انگشتان همگی آموزش هایی را می طلبد که اگر اصولی انجام نشود می تواند برای بدن زیان بخش هم باشد !

یک ماساژور حرفه ای در طول ماساژ حتی گاهی اوقات از ساعد، آرنج، یا پا نیز استفاده می شود.

اینجانب سیاوش صانعی با توجه به علاقه ای که به این رشته داشته ام در سال 1387 اولین دوره آموزش را با عنوان ماساژ یوگای تایلندی در کشور امارات به مدت 38 ساعت نزد استاد شای پلونسکی گدرانده ام. اکنون در سال 2012 ماساژ درمانی ، تقریبا در یک چهارم همه بزرگسالان آمریکایی  دست کم یک ماساژ در سال را داشته اند و این طیف گسترده قطعا با دلایل محکمی این کار را انجام می دهند. 

قصد بنده از راه اندازی این وبلاگ آموزش این هنر پایدار و با سابقه جهانی به هموطنان عزیز و در نتیجه گسترش درمان با این روش بجای استفاده از دارو های شیمیایی است. امیدوارم بتوانم قدمی هرچند کوچک در این راه بزرگ بردارم.

/ 2 نظر / 166 بازدید
محمد

دوست داشتن کساني که دوستمان مي‌دارند کار بزرگي نيست، مهم آن است آنهايي را که ما را دوست ندارند، دوست بداريم آگهی رایگان http://www.9rang.com

حنا

عالیه مطالبتون. من همیشه می خونم . پیگیر هستم